DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem kosmetycznym jest bardzo skuteczna. Pozwala ona na usunięcie włosków wraz z cebulkami z miejsc takich jak z nogi, twarz, pachy i okolice intymne.
Podczas depilacji woskiem usuwana jest również warstwa martwego naskórka. Depilacja woskiem jest zabiegiem dającym długotrwały efekt, ponieważ wyrywane w raz cebulkami włosy odradzają się słabsze, cieńsze i dużo jaśniejsze.

Depilacja Lycon
DEPILACJA BEZPASKOWA LYCON

Proponujemy System Depilacji Lycon, aby zabieg depilacji stał się zabiegiem w pełni ekskluzywnym. Z Systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, zwłaszcza gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych takich jak twarz, pachy czy bikini (depilacja typu Brazylian). Do produkcji wosków Lycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. Unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroka gama uzupełniających go produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia są istotnym dopełnieniem proponowanego przez nas systemu depilacji. Zabiegi z wykorzystaniem wosków Lycon pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.

Depilacja woskiem
DEPILACJA PASKOWA WOSKIEM

Woskiem można depilować każdą część ciała: twarz, ręce, nogi, klatkę piersiową, plecy. Przy regularnym korzystaniu zabiegów depilacji woskiem w gabinecie Revive Body, możemy się pozbyć niechcianego owłosienia, na okres od 3 do nawet 6 tygodni. Zabieg depilacji paskowej polega na nakładaniu na skórę ciepłego półpłynnego lub płynnego wosku, który po zespoleniu ze skórą, odrywa się szybkim ruchem w stronę przeciwną do kierunku wzrostu włosów. Warunkiem skuteczności tej metody jest odpowiednia długość włosów. Te powinny mieć minimum 0,3 mm długości. Ten rodzaj depilacji pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką, po zabiegu włosy odrastają wolniej i są słabsze.