ONDA JANKI

Onda — redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu już teraz w Homepark Janki — Salon Kosmetyczny Revivebody na terenie klubu Gravitan.

Jeśli pragniesz gładkiego i ujędrnionego ciała zabieg ONDA jest właśnie dla Ciebie. Ten efekt uzyskasz z pomocą nowoczesnej technologii Coolwaves. Szczupła sylwetka jest w zasięgu Twojej ręki, bez zbędnych bolesnych interwencji chirurgicznych, wymagających długiej rekonwalescencji. Urządzenie ONDA sprawi, że będziesz czuła się wspaniale, a twoje ciało odmłodnieje o kilka lat. Ten nowoczesny zabieg odchudzający jest bezbolesny a efekty zauważysz od razu.

Zastanawiasz się jak skutecznie schudnąć? Czytaj dalej by dowiedzieć się więcej na temat wspaniałego zabiegu ONDA, które sprawi, że będziesz chciała odsłaniać swoje ciało i nareszcie nie będziesz wstydziła się swojego wyglądu.

ONDA to urządzenie wykorzystujące energię zimnych mikrofal COOLWAVES. Ich celem jest redukcja tkanki tłuszczowej w sposób nieinwazyjny. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice, które służą do penetracji tkanki na różnej głębokości.

To nowoczesne urządzenie za pomocą fal o wysokiej częstotliwości bez uczucia dyskomfortu usuwa tkankę tłuszczową z danej partii ciała np. brzucha, ud, boczków czy ramion, jest to też zabieg na cellulit oraz ujędrnienie ciała. ONDA to jedyne urządzenie dostępne na rynku, które niszczy 80% komórek tłuszczowych, za pomocą energii. Podczas zabiegu jedyne co odczujesz to intensywne ciepło. To, co wyróżnia to urządzenie od mu podobnych to wyższy stopień bezpieczeństwa przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności. Zabieg ujędrniający Onda został doceniony m.in. przez magazyn LNE, zdobywając nagrodę ,,Innowacje LNE”.

Urządzenie ONDA to całkowicie nowoczesna technologia, którą opracowała włoska firma DEKA. Pierwsze zabiegi tym urządzeniem wykonywane były w 2019 r. Onda to skuteczne odchudzanie - jedyne urządzenie dostępne na rynku oferujące usunięcie tkanki tłuszczowej szybko i bezboleśnie. Urządzenie to różni się od innych podobnych zabiegów ponieważ komórki tłuszczowe zostają zniszczone a nie jak w innych przypadkach skurczone. Fenomenem urządzenia jest to, iż równomiernie oddziałuje ono na tkankę poddaną zabiegowi łagodnie przechodząc pomiędzy miejscem poddanym zabiegowi a pozostałym obszarem ciała, dzięki czemu na ciele nie powstają nierówności, które wpłynęłyby na nieestetyczny wygląd Twojego ciała.

Zastanawiasz się czy powinnaś spróbować? Urządzenie ONDA oprócz wyszczuplania, ujędrniania i modelowania ciała ma wiele innych zalet.

Onda Revive Body
ONDA modelowanie sylwetki

Zabiegi Onda Revive Body
ONDA zabieg wyszczuplający

ZALETY ZABIEGU:

Innowacyjna technologia systemu Coolwave i unikatowe głowice – emitują mikrofale niszczące komórki tłuszczowe, bez ryzyka uszkodzenia otaczających tkanek. Używając urządzenia zredukujesz tkankę tłuszczową w krótkim czasie, co powoduje szybsze osiągnięcie efektów. Zabiegi wyszczuplające ONDA są bezbolesne i bezpieczne bez względu na fototyp skóry czy opaleniznę, co sprawia, że są idealnymi zabiegami na lato. System chłodzenia kontaktowego podczas zabiegu zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Zabieg jest bezpieczny również z powodu możliwości kontroli głębokości działania energii oraz rozgrzania tkanki na właściwym poziomie (procedura zabiegowa dzięki tej technologii jest dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta, w zależności od jego potrzeb). Pozytywną cechą zabiegu jest jej nieinwazyjność, co nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu można wrócić do pracy i innych codziennych obowiązków, a nawet uprawiania sportu.

Jeśli zastanawiasz się czy ten zabieg na ciało jest właśnie dla ciebie przeczytaj, jakie są wskazania do zabiegu.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

Chciałabyś wyszczuplić uda, mieć płaski brzuch, marzą Ci się brazylijskie pośladki, starasz się ale już nie wiesz jak pozbyć się boczków i „pelikanów” z ramion? To znak, że ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Urządzenie ONDA jest dla każdej kobiety i dla każdego mężczyzny, który również chciałby wymodelować swoją sylwetkę i pozbyć się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Jeśli walczysz z uporczywym cellulitem niezależnie od tego, czy jest on tłuszczowy, wodny czy też włóknisty powinnaś poddać się zabiegowi. Zabieg polecany jest również dla osób, których skóra z powodu ciąży czy też choroby straciła jędrność.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

Zabieg kosmetyczny ONDA jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny. Pomimo tego należy pamiętać, że zabieg ten nie jest wskazany dla wszystkich. Osoby mające stymulator serca oraz wszczepione neurostymulatory, bądź inne wewnętrzne urządzenia elektroniczne, nie powinny poddawać się temu zabiegowi. Fale o wysokiej częstotliwości wykorzystywane przez urządzenie mogą bowiem uszkodzić stymulatory i spowodować zatrzymanie akcji serca. Przeciwwskazaniem do poddania się zabiegowi jest również osłabiony system immunologiczny spowodowany chorobami takimi jak AIDS i HIV oraz choroba nowotworowa. Osoby chorujące na epilepsję lub posiadające żylaki w obszarze zabiegowym nie powinny poddawać się zabiegowi. Wysokie fale są szkodliwe również dla płodu więc jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią zrezygnuj z zabiegu.

EFEKTY ZABIEGU:

Efekty zabiegu ONDA widać szybko i są spektakularne. Usunięcie tkanki tłuszczowej nie tylko wyszczupli daną partię ciała, ale ją wymodeluje i spowoduje, że skóra będzie wyraźnie zagęszczona i jędrna. Skrócenie włókien kolagenowych widocznie poprawi napięcie skóry zatrzymując na chwilę jej proces starzenia się. Usuwając tkankę tłuszczową pozbędziesz się też cellulitu, dzięki czemu Twoje ciało będzie idealnie gładkie. Zabieg poprawi też twoje samopoczucie i zrelaksuje.

ZALECANA CZĘSTOTLIWOŚĆ:

Aby zabieg przyniósł pożądane efekty zaleca się stosowanie go w serii 3-4 zabiegów co 3 tygodnie

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:

Zabieg za pomocą urządzenia ONDA jest nie tylko bezbolesny, nie wymaga również specjalnego przygotowania. Osoby poddające się zabiegowi powinny nawadniać organizm pijąc dużo wody. Wskazane jest aby przed zabiegiem w miejscu, na którym ma być wykonany zabieg nie stosować kremów lub balsamów nawilżających na tydzień przez zabiegiem.
PO ZABIEGU:
Osoby, które poddały się zabiegowi urządzeniem ONDA powinny przez okres 3 dni po zabiegu stosować dietę o niskiej zawartości tłuszczu oraz pić co najmniej 2 litry wody na dobę. Musimy pamiętać, że urządzenie niszczy komórki tłuszczowe w wyniku czego tłuszcz uwalnia się. W związku z czym, nasz organizm musi go w naturalny i bezpieczny dla nas sposób usunąć z organizmu. Pomocne w usunięciu z organizmu uwolnionego tłuszczu są też zabiegi działające mechanicznie na tkankę, takie jak Endermologia. Dla przyśpieszenia i zwiększenia efektów można ją stosować bezpośrednio po zabiegu i w okresie do 2 tygodni po.  

Onda - inowacyjna technologia

Wyszczuplający zabieg ONDA