Primelase Execellence- platforma laserowa

Primelase Execellence to urządzenie laserowe które umożliwia trwałe usuwanie niechcianego owłosienia, leczenie trądziku, likwidacja przebarwień skóry, zmian naczyniowych oraz zabiegi odmładzające. Już teraz możesz zapisać się na zabiegi w Homepark Janki — Salon Kosmetyczny Revivebody na terenie klubu Gravitan.

Dzięki Primelase Execellence przeprowadzamy zabiegi:

*Trwałe usuwanie owłosienia bez względu na kolor włosów oraz bez względu na karnację jasną lub opaloną.

*Usuwanie powierzchniowych zmian naczyniowych, które jest wykonywane precyzyjnie i bezpiecznie dla ludzkiego organizmu.

*Usuwanie przebarwień skóry słonecznych i starczy, melasmy przez pozbycie się niechcianego barwnika z organizmu.

*Odmładzanie przez rozgrzanie skóry, co doprowadza do stymulacji tworzenia kolagenu, który ujędrnia i wygładza zmarszczki.

*Usuwanie przebarwień skóry słonecznych i starczy, melasmy przez pozbycie się niechcianego barwnika z organizmu.

*Usuwanie trądziku - laser skutecznie niszczy gruczoły łojowe i zatrzymuje namnażanie się bakterii, poprzez bezpośrednie uderzenie w skórę właściwą, nie uszkadzając przy tym naskórka zewnątrznego.

Epilacja laserowa

Laser Primelase Execellence

Primelase Execellence jest przede wszystkim laserem do usuwania owłosienia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej techonologii, niszczy on mieszki włosowe, bez negatywnego wpływu na skórę, co sprawia, że zabiegi wykonywane nim są skuteczne oraz bezpieczne. Zabiegi depilacji wykonywane Primelase Excellence charakteryzują się wysoką skuteczność w usuwaniu owłosienia, szczególnie dla takich partii ciała, jak pachy, nogi, miejsca imtymne oraz okolice bikini, kark, plecy, brzuch, a nawet twarz.

Szczególnie polecamy zabiegi takie jak:

Trwałe usuwanie owłosienia z twarzy dla kobiet i mężczyzn, cechujące się bezinwazyjnością i dające długotrwałe efekty.

Depilacja pach, która jest jest szybkim zabiegiem w wykonaniu, bezbolesnym, niepodrażniającym skórę, dającym długotrwały efekt.

Trwała depilacja laserowa całych nóg, ud, łydek. Z zabiegu mogą korzystać zrówno osoby posiadające ciemne jak i jasne owłosienie. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i praktycznie bezbolesny.

Trwała depilacja bikini zapewniająca idealnie gładką strefę bikini oraz miejsc intymnych.

Trwała depilacja pleców rozwiązuje problem nadmiernego owłosienia, który dotyka głównie panów. Po serii zabiegów plecy stają się gładkie i estetycznie wyglądają przez długi czas.

Trwała depilacja brzucha eliminuje problem niechcianego owłosienia na brzuchu. Zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla panów.

Zapraszamy również na zabiegi specjalistyczne dla osób z problemami skórnymi, zmianami naczyniowymi, różniego rodzaju przebarwieniami oraz trądzikiem.

Primelase depilacja nóg

Primelase Execellence zabiegi dla kobiet i mężczyzn