AKTUALNE PROMOCJE W REVIVE BODY

Skorzystaj z naszych specjalnych promocji
Zabiegi high-tech to bezinwazyjny, ale wyjątkowo skuteczny sposób na poprawę własnego wyglądu.

Onda

ONDA to rewolucyjne urządzenie wykorzystujące najnowszą, światową technologię mikrofali Coolwaves™.Onda pozwala na usunięcie zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit w każdym stopniu zaawansowania oraz powoduje wyraźne zagęszczenie i ujędrnianie skóry. Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą osiągnąć najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.

Szczegóły promocji

Oczyszczanie wodorowe

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu pod ciśnieniem w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Oczyszczanie wodorowe wskazane jest dla skóry tłustej, trądzikowej lub zanieczyszczonej. Zabieg ten to absolutny hit w kosmetologii światowej. Przeznaczony jest dla osób w każdym wieku

Szczegóły promocji

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa Primelase umożliwia usunięcie niechcianego owłosienia praktycznie z dowolnej części ciała. Depilacja laserowa jest trwała, już po pierwszym zabiegu mamy widoczne efekty. Zalecana jest szczególnie dla osób, u których pojawiają się podrażnienia po tradycyjnych metodach depilacji. Stosowanie lasera Primelase jest bezpieczne i nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie organizmu.

Szczegóły promocji