ZABIEGI HIGH-TECH NA CIAŁO

Zabiegi high-tech na ciało to modelowanie wszystkich partii ciała, pozbywanie się niechcianej tkanki tłuszczowej, a także skuteczne remedium na cellulit.
Zabiegi high-tech to bezinwazyjny, ale wyjątkowo skuteczny sposób na poprawę własnego wyglądu.

Onda

ONDA to rewolucyjne urządzenie wykorzystujące najnowszą, światową technologię mikrofali Coolwaves™. Unikalne mikrofale, docierają w sposób selektywny do tkanki tłuszczowej, umożliwiając jej redukcję, bez ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek. Onda działa w trzech zakresach: pozwala na usunięcie zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit w każdym stopniu zaawansowania oraz powoduje wyraźne zagęszczenie i ujędrnianie skóry. Umożliwia pozbycie się opornych fałdek na brzuchu, boczkach czy ramionach. Doskonale radzi sobie z wymodelowaniem pośladków, obszaru nad kolanami czy tzw. „motylkami” w okolicy pleców. Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezbolesny. Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą osiągnąć najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.

Onda - opis zabiegu
Endemologia LPG

Endermologia LPG jest to zabieg, który wykorzystywany jest do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowania sylwetki, poprawie napięcia i jędrności skóry ciała i twarzy, wyszczuplaniu podbródka i udoskonalaniu owalu twarzy. Jest zabieg delikatny i nieinwazyjny. Endermologia ma też działanie terapeutyczne. W trakcie endermologii w naszym organizmie wyzwalają się endorfiny, które powodują uczucie odprężenia. W związku z tym zabieg wykonuje się także w celach leczniczych: przy uszkodzeniach więzadeł i ścięgien, usuwaniu bólu mięśni, likwidowaniu bólu szyjnego, pleców, stóp, dłoni oraz likwidowania obrzęków. W czasie zabiegu skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie, metabolizm i stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych oraz rozpoczyna intensywną produkcję elastyny i kolagenu. Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze.

Exilis

Exilis to system umożliwiający nieinwazyjne modelowanie sylwetki poprzez rozbijanie tkanki tłuszczowej. Przyspiesza to jej usuwanie z organizmu i działa liftingująco. Zabieg Exilis stosowany usuwa nagromadzony tłuszcz i ujędrni skórę. Zabieg ten wspomaga odchudzanie. Exilis łączy w sobie terapię ultradźwiękową oraz radiofrekwencję.
Zabieg Exilis ujędrnia skórę, eliminuje cellulit oraz modeluje sylwetkę takich obszarów ciała jak: brzuch, pośladki, uda, ramiona, podbródek, łydki, łokcie kolana czy piersi. Jest on alternatywą dla inwazyjnych zabiegów liposukcji i lipolizy iniekcyjnej.

Lymphastim

Drenaż limfatyczny to forma masażu, która ma za zadanie poprawienie stanu krążenia płynów w układzie limfatycznym organizmu. Drenaż limfatyczny odżywia i uelastycznia skórę. Masaż danej okolicy odbywa się poprzez uciskanie przez napełniane powietrzem rękawów. Napełnianie poszczególnych komór specjalnych rękawów we wcześniej zaprogramowanych odstępach czasu tworzy wolno przesuwający się ucisk. W ten sposób powstają delikatne, rytmiczne fale uciskowe. LYPHASTIM - DRENAŻ LIMFATYCZNY leczy między innymi: obrzęki, niewydolność żył, cellulit, zapobiega powstawaniu żylaków, stanowi doskonałe uzupełnienie zabiegów liposukcji.

Ligtsheer- Qatro

Laser LightSheer wykorzystuje zjawisko selektywnej fototermolizy. Wiązka promieni lasera diodowego, która wchodzi w głąb skóry na dwa milimetry jest absorbowana przez melaninę, która zawarta jest w cebulkach włosowych. Promień lasera niszczy ten barwnik, co powoduje uszkodzenie mieszków włosowych, a w konsekwencji ich zanik. Metoda depilacji laserem Ligtsheer jest polecana zarówno kobietom, jak i mężczyznom, zabiegi mogą obejmować różne partie ciała, w tym pachy, okolice bikini, plecy czy twarz. LightSheer QUATTRO posiada dwie innowacyjne technologie: unikalny mechanizm redukcji bólu bez używania żelu czy znieczulenia oraz system ochrony naskórka poprzez ciągłe chłodzenie syntetycznym szafirem.

Alma Spadeep

SPADEEP ALMA jest nieinwazyjnym zabiegiem, wykorzystującym ą energię fal radiowych do modelowania ciała i twarzy. Dodatkowo ujędrniania i odmładzania skórę. To nowoczesny zabieg gwarantujący większą kontrolę nad głębokością wnikania w skórę, co pozwala na uzyskanie rewelacyjnych efektów. Zabieg jest bezpieczny oraz skuteczny nawet w najbardziej wrażliwych miejscach. Alma Spadeep jest to skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Jeżeli chcesz się pozbyć boczków i oponek to zabieg Alma Spadeep jest dla Ciebie stworzony.