ZABIEGI HIGH-TECH NA CIAŁO

Zabiegi high-tech na ciało to modelowanie wszystkich partii ciała, pozbywanie się niechcianej tkanki tłuszczowej, a także skuteczne remedium na cellulit.
Zabiegi high-tech to bezinwazyjny, ale wyjątkowo skuteczny sposób na poprawę własnego wyglądu.

zabiegi Onda Janki
Onda

ONDA to rewolucyjne urządzenie wykorzystujące najnowszą, światową technologię mikrofali Coolwaves™. Unikalne mikrofale, docierają w sposób selektywny do tkanki tłuszczowej, umożliwiając jej redukcję, bez ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek. Onda działa w trzech zakresach: pozwala na usunięcie zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit w każdym stopniu zaawansowania oraz powoduje wyraźne zagęszczenie i ujędrnianie skóry. Umożliwia pozbycie się opornych fałdek na brzuchu, boczkach czy ramionach. Doskonale radzi sobie z wymodelowaniem pośladków, obszaru nad kolanami czy tzw. „motylkami” w okolicy pleców. Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezbolesny. Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą osiągnąć najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.

Onda - opis zabiegu
Endemologia LPG Revive Body
Endemologia LPG

Endermologia LPG jest to zabieg, który wykorzystywany jest do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowania sylwetki, poprawie napięcia i jędrności skóry ciała i twarzy, wyszczuplaniu podbródka i udoskonalaniu owalu twarzy. Jest zabieg delikatny i nieinwazyjny. Endermologia ma też działanie terapeutyczne. W trakcie endermologii w naszym organizmie wyzwalają się endorfiny, które powodują uczucie odprężenia. W związku z tym zabieg wykonuje się także w celach leczniczych: przy uszkodzeniach więzadeł i ścięgien, usuwaniu bólu mięśni, likwidowaniu bólu szyjnego, pleców, stóp, dłoni oraz likwidowania obrzęków. W czasie zabiegu skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie, metabolizm i stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych oraz rozpoczyna intensywną produkcję elastyny i kolagenu. Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze.

Exilis HomePark Janki
Exilis

Exilis to system umożliwiający nieinwazyjne modelowanie sylwetki poprzez rozbijanie tkanki tłuszczowej. Przyspiesza to jej usuwanie z organizmu i działa liftingująco. Zabieg Exilis stosowany usuwa nagromadzony tłuszcz i ujędrni skórę. Zabieg ten wspomaga odchudzanie. Exilis łączy w sobie terapię ultradźwiękową oraz radiofrekwencję.
Zabieg Exilis ujędrnia skórę, eliminuje cellulit oraz modeluje sylwetkę takich obszarów ciała jak: brzuch, pośladki, uda, ramiona, podbródek, łydki, łokcie kolana czy piersi. Jest on alternatywą dla inwazyjnych zabiegów liposukcji i lipolizy iniekcyjnej.

Lymphastim Revive Body
Lymphastim

Drenaż limfatyczny to forma masażu, która ma za zadanie poprawienie stanu krążenia płynów w układzie limfatycznym organizmu. Drenaż limfatyczny odżywia i uelastycznia skórę. Masaż danej okolicy odbywa się poprzez uciskanie przez napełniane powietrzem rękawów. Napełnianie poszczególnych komór specjalnych rękawów we wcześniej zaprogramowanych odstępach czasu tworzy wolno przesuwający się ucisk. W ten sposób powstają delikatne, rytmiczne fale uciskowe. LYPHASTIM - DRENAŻ LIMFATYCZNY leczy między innymi: obrzęki, niewydolność żył, cellulit, zapobiega powstawaniu żylaków, stanowi doskonałe uzupełnienie zabiegów liposukcji.

Revive Body Laser Primelase
LASER PRIMELASE

LASER PRIMELASE wykorzystuje zjawisko selektywnej fototermolizy. Wiązka promieni lasera diodowego, która wchodzi w głąb skóry na dwa milimetry jest absorbowana przez melaninę, która zawarta jest w cebulkach włosowych. Promień lasera niszczy ten barwnik, co powoduje uszkodzenie mieszków włosowych, a w konsekwencji ich zanik. Wysoka moc urządzenia umożliwiają przeprowadzenie zabiegu bardzo krótkimi impulsami doprowadza to do trwałego zniszczenia, jednocześnie bez rozgrzewania skóry. Metoda depilacji laserem Primalase jest polecana zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zabiegi mogą obejmować różne partie ciała, w tym pachy, okolice bikini, plecy czy twarz.

LASER PRIMELASE - opis zabiegu
Radiofrekwencja mikroigłowa Revive Body
Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to innowacyjna metoda odświeżania skóry, która eliminuje konieczność sięgania po procedury chirurgiczne. Ten zaawansowany zabieg koncentruje się na poprawie elastyczności skóry, nadaniu jej jędrności, a także zredukowaniu widoczności powiększonych porów. Ponadto, jest skutecznym rozwiązaniem w usuwaniu blizn i roztępów. Radiofrekwencja mikroigłowa przynosi imponujące rezultaty, daje efekt ujędrnienia skóry, dzięki czemu uda, brzuch i pośladki wyglądają zdecydowanie korzystniej. Zabieg wykorzystuje się też w celach leczniczych np. do usunięcia nadpotliwości pacjenta.