ZABIEGI HIGH-TECH NA TWARZ

Zabiegi high-tech powodują, że skóra twarzy jest bardziej wygładzona, zagęszczona oraz poprawia się jej napięcie. Zabiegi z użyciem najbardziej zaawansowanych technologii zapewniają również redukcje zmarszczek (palacza i kurzych łapek), odmłodzenie owalu twarzy, a przede wszystkim opóźnienie procesu starzenia się skóry.

Endermolift

Endermolift to rodzaj zabiegu, służący odmłodzeniu skóry i wymodelowaniu owalu twarzy. Wykonywany on jest techniką masażu podciśnieniowego, za pomocą specjalnej głowicy. Zabieg jest bezinwazyjny. Masaż stosujemy do twarzy, szyi, dekoltu lub biustu. Endermolift to delikatna i naturalna metoda stymulacji wrażliwej skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz biustu. Podczas zabiegu pobudzona zostaje naturalna produkcja elastyny i kolagenu. Już po pierwszym zabiegu, skóra zyskuje elastyczność i sprężystość oraz zdrowy wygląd. Optymalny program terapii powinien obejmować jednak 10-20 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Efektem zabiegów Endermolift jest poprawa jakości skóry i jej napięcia, wygładzenie zmarszczek, redukcja obrzęków i cieni pod oczami oraz poprawa owalu twarzy.

Exilis

Exilis to system umożliwiający nieinwazyjne modelowanie sylwetki poprzez rozbijanie tkanki tłuszczowej. Przyspiesza to jej usuwanie z organizmu i działa liftingująco. Zabieg Exilis stosowany usuwa nagromadzony tłuszcz i ujędrni skórę. Zabieg ten wspomaga odchudzanie. Exilis łączy w sobie terapię ultradźwiękową oraz radiofrekwencję.
Zabieg Exilis ujędrnia skórę, eliminuje cellulit oraz modeluje sylwetkę takich obszarów ciała jak: brzuch, pośladki, uda, ramiona, podbródek, łydki, łokcie kolana czy piersi. Jest on alternatywą dla inwazyjnych zabiegów liposukcji i lipolizy iniekcyjnej.

Oczyszczanie wodorowe

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Zabieg powstrzymuje na pewien czas proces starzenia skóry, ponieważ neutralizuje szkodliwe wolne rodniki. Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem bezinwazyjnym, bezbolesnym i bezpiecznym. Jest to zabieg całoroczny, nie uwrażliwia na promienie słoneczne i jest zalecany dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Skóra po zabiegu oczyszczania wodorowego ostaje się dogłębnie nawilżona, odświeżona, zrewitalizowana, odżywiona, napięta i ujędrniona.

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa jest nowoczesnym nieinwazyjnym zabiegiem polegającym na wykorzystaniu innowacyjnej technologii hiperbarycznego tlenu. Tlen hiperbaryczny to nic innego jak tlen podawany pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki skoncentrowanej dawce i wysokiemu ciśnieniu tlenu substancje czynne zawarte w kosmetykach docierają głębiej niż w przypadku innych zabiegów. Tlen ma również działanie przeciwzapalne, antybakteryjne oraz oczyszcza pory skóry. Zabieg jest bezbolesny. Skóra pacjenta bezpośrednio po zabiegu jest miękka, nawilżona i napięta. Zabieg infuzji tlenowej gwarantuje to skórze młody wygląd, jędrność i gładkość. Dotlenienie skóry jest bardzo ważne dla zachowania jej zdrowia i pięknego wyglądu. Skóra, która jest pozbawiona odpowiedniej ilości tlenu, zaczyna szybciej się starzeć, cera szarzeje, a procesy znacznie spowalniają.

Alma Spadeep

SPADEEP ALMA jest nieinwazyjnym zabiegiem, wykorzystującym energię fal radiowych do modelowania ciała i twarzy. Dodatkowo ujędrniania i odmładzania skórę. To nowoczesny zabieg gwarantujący większą kontrolę nad głębokością wnikania w skórę, co pozwala na uzyskanie rewelacyjnych efektów. Zabieg jest bezpieczny oraz skuteczny nawet w najbardziej wrażliwych miejscach. Alma Spadeep jest to skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Jeżeli chcesz się pozbyć boczków i oponek to zabieg Alma Spadeep jest dla Ciebie stworzony.