ZABIEGI HIGH-TECH

Zabiegi z zakresu kosmetologii HiTech to nowoczesne rozwiązania technologiczne, które w kosmetologii pozwalają na uzyskanie lepszych i trwalszych efektów zabiegów wyszczuplających, modelujących, redukujących tkankę tłuszczową i zmarszczki. Zabiegi HiTech są wykonywane zarówno na twarz i jak i ciało. Podczas zabiegów tego typu wykorzystywane są między innymi takie technologie jak ultradźwięki, fale radiowe, próżnia, podczerwień.

Zabiegi high-tech na ciało

Urządzenia HI-TECH pozwalają na bezpieczne i komfortowe zabiegi poprawiające wygląd skóry ciała, odmładzanie, niwelowanie wszelkich niedoskonałości takich jak przebarwienia, popękane naczynka, blizny, rozstępy oraz modelowanie sylwetki. Polecane zabigi to Endermolift, Exilis, Oczyszczanie wodorowe, Infuzja tlenowa, Alma SpadeepAgeLoc od Nuskin.

Zabiegi high-tech na twarz

Zabiegi high-tech na twarz zapewniają między innymi szybko widoczne efekty w postaci poprawy jędrności skóry, redukcji zmarszczek, nawilżenia i odżywienie skóry, wyrównania jej struktury i koloru. Polecamy zabiegi Onda, Endemologia LPG, Exilis, Lymphastim, Ligtsheer- Qatro, Alma Spadeep.