ZABIEGI MODELUJĄCE

Celem zabiegów modelujących jest pobudzenie krążenia krwi i limfy, a przez to – wyszczuplenie, wygładzenie, zredukowanie cellulitu, poprawa stanu skóry całego ciała.

Revive Body Endermologia LPG
Endermologia LPG

Endermologia LPG jest zabieg, który wykorzystywany jest do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowania sylwetki, poprawie napięcia i jędrności skóry ciała i twarzy, wyszczuplaniu podbródka i udoskonalaniu owalu twarzy. Jest zabieg delikatny i nieinwazyjny. Endermologia ma też działanie terapeutyczne. W trakcie endermologii w naszym organizmie wyzwalają się endorfiny, które powodują uczucie odprężenia. W związku z tym zabieg wykonuje się także w celach leczniczych: przy uszkodzeniach więzadeł i ścięgien, usuwaniu bólu mięśni, likwidowaniu bólu szyjnego, pleców, stóp, dłoni oraz likwidowania obrzęków. W czasie zabiegu skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie, metabolizm i stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych oraz rozpoczyna intensywną produkcję elastyny i kolagenu. Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze.

Revive Body Homepark Janki zabieg Exilis
Exilis

Exilis to system umożliwiający nieinwazyjne modelowanie sylwetki poprzez rozbijanie tkanki tłuszczowej. Przyspiesza to jej usuwanie z organizmu i działa liftingująco. Zabieg Exilis stosowany usuwa nagromadzony tłuszcz i ujędrni skórę. Zabieg ten wspomaga odchudzanie. Exilis łączy w sobie terapię ultradźwiękową oraz radiofrekwencję.
Zabieg Exilis ujędrnia skórę, eliminuje cellulit oraz modeluje sylwetkę takich obszarów ciała jak: brzuch, pośladki, uda, ramiona, podbródek, łydki, łokcie kolana czy piersi. Jest on alternatywą dla inwazyjnych zabiegów liposukcji i lipolizy iniekcyjnej.

Revive Body Onda
Onda

ONDA to rewolucyjne urządzenie wykorzystujące najnowszą, światową technologię mikrofali Coolwaves™. Unikalne mikrofale, docierają w sposób selektywny do tkanki tłuszczowej, umożliwiając jej redukcję, bez ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek. Onda działa w trzech zakresach: pozwala na usunięcie zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit w każdym stopniu zaawansowania oraz powoduje wyraźne zagęszczenie i ujędrnianie skóry. Umożliwia pozbycie się opornych fałdek na brzuchu, boczkach czy ramionach. Doskonale radzi sobie z wymodelowaniem pośladków, obszaru nad kolanami czy tzw. „motylkami” w okolicy pleców. Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezbolesny. Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą osiągnąć najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.

Onda - opis zabiegu