ZABIEGI NA TWARZ

Zabiegi kosmetyczne na twarz są zabiegami mającymi na celu poprawę urody poprzez pielęgnację skóry twarzy, korygowanie jej defektów oraz spowalnianie procesów starzenia. Zabiegi na twarz rozjaśniają lub usuwają różnego rodzaju przebarwienia skóry, dotleniają i nawilżają ją, odnawiają skórę, złuszczają naskórek, likwidują i spłycają zmarszczki, leczą zmiany naczyniowe, usuwają blizny potrądzikowe.

Revive Body zabiegi oczyszczające
ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE

Codzienne oczyszczanie skóry nie wystarczy, by w całości pozbyć się martwego naskórka, który cały czas zbiera się na skórze. Dlatego tylko regularne zabiegi pielęgnacyjne polegające na oczyszczaniu skóry, wykonane w specjalistycznym gabinecie, zapewniają zdrową, świeżą i gładką cerę. Najbardziej popularne zabiegi to: Oczyszczanie manualne, Oczyszczanie wodorowe, Peeling kawitacyjny, Peelingi chemiczne.

Revive Body zabiegi odżywcze i rewitalizujące
ZABIEGI ODŻYWCZO-REWITALUZUJĄCE

Zabiegi odżywczo-rewitalizujące przeznaczone są dla osób ze skórą zmęczoną, szarą, matową, łuszczącą się, po nadmiernym opalaniu oraz dla osób palących papierosy. Celem tych zabiegów jest dotlenienie, odżywienie i rewitalizacja, uelastycznienie i ujędrnienie, zabezpieczenie przed działaniem wolnych rodników, głębokie odżywienie i nawilżenie skóry oraz przywrócenie prawidłowego jej kolorytu. Do najbardziej polecanych zabiegów należą: Infuzja tlenowa, Zabiegi Klapp Cosmetics, Mediderma - pielęgnacja na bazie kwasów, Mezoterapia, AgeLoc od Nuskin.

Revive Body zabiegi odmłodzające
ZABIEGI ODMŁODZAJĄCO-LIFTINGUJĄCE

W miarę starzenia się na skórze człowieka pojawiają się zmarszczki mimiczne, bruzdy nosowo-wargowe, skóra traci jędrności, opadają policzki, zmienia się owal twarzy i pojawiają się różnego rodzaju przebarwienia. W celu zminimalizowania skutków tych procesów stosuje się zabiegi odmładzająco-liftingujące. W szczególności polecamy zabiegi: Exilis, Endermolift, Mezoterapie, Infiniti-radiofrekwencja mikroigłowa, Alma Spadeep.

zabiegi odłodzające Homepark Janki
zabiegi rewitalizujące Homepark Janki