ZABIEGI ODMŁADZAJĄCO-LIFTINGUJĄCE

Zabiegi odmładzająco-liftingujące mają na celu spłycenie zmarszczek i wygładzenie naskórka oraz ochrona przed wolnymi rodnikami.

Exilis

Exilis to system umożliwiający nieinwazyjne modelowanie kszałtu twarzy poprzez rozbijanie tkanki tłuszczowej. Przyspiesza to jej usuwanie z organizmu i działa liftingująco. Zabieg Exilis usuwa nagromadzony tłuszcz i ujędrni skórę . Exilis łączy w sobie terapię ultradźwiękową oraz radiofrekwencję.
Po zabiegu Exilis następuje poprawa elastyczności włókien kolagenowych, rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu. Efektem tego jest naciągnięcie skóry, co powoduje redukcję zmarszczek.

Endermolift

Endermolift to rodzaj zabiegu, służący odmłodzeniu skóry i wymodelowaniu owalu twarzy. Wykonywany on jest techniką masażu podciśnieniowego, za pomocą specjalnej głowicy. Zabieg jest bezinwazyjny. Masaż stosujemy do twarzy, szyi, dekoltu lub biustu. Endermolift to delikatna i naturalna metoda stymulacji wrażliwej skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz biustu. Podczas zabiegu pobudzona zostaje naturalna produkcja elastyny i kolagenu. Już po pierwszym zabiegu, skóra zyskuje elastyczność i sprężystość oraz zdrowy wygląd. Optymalny program terapii powinien obejmować jednak 10-20 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu.
Efektem zabiegów Endermolift jest poprawa jakości skóry i jej napięcia, wygładzenie zmarszczek, redukcja obrzęków i cieni pod oczami oraz poprawa owalu twarzy.

Mezoterapia

Mezoterapia to miejscowy zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Zabieg mezoterapii z zastosowaniem odpowiedniego koktajlu składników można stosować na twarz, szyję, dekolt, grzbiety dłoni. Stosujemy ją również w terapii wypadania włosów celem poprawy ich kondycji i stymulacji wzrostu. Odżywienie podczas mezoterapii skóry twarzy następuje w wyniku uzupełnienia niedoborów witamin i minerałów. Zabieg ten wspomaga mikrokrążenie i stymuluje komórki do produkcji nowych włókien kolagenowych, dlatego zwiększa się napięcie skóry i jej elastyczności. Zabieg wzmacnia naskórek, dzięki czemu redukuje zasinienia pod oczami. Skóra po zabiegu zostaje wyraźnie odmłodzona.

AgeLoc od Nuskin

AgeLoc od Nuskin przynosi rewelacyjne efekty przy redukowaniu zwiotczenia skóry i poprawy jej elastyczności. Kuracja wiąże zanieczyszczenia i oczyszcza pory, odżywia cerę, rozpuszcza i skrapla nadmierną ilość sebum. Składniki ageLOC zwalczają procesy starzenia się u źródła, aby zachować młody wygląd. Składniki odżywcze znajdujące AgeLoc od Nuskin dodają energii zmęczonej i zestresowanej cerze. Zabieg ten pomaga uporać się z negatywnymi skutkami stresu oksydacyjnego spowodowanego czynnikami środowiskowymi.
Efektem jest perfekcyjnie nawilżona, zmiękczona, oczyszczona i odświeżona skóra twarzy.

Alma Spadeep

SPADEEP ALMA jest nieinwazyjnym zabiegiem, wykorzystującym energię fal radiowych do modelowania twarzy. Dodatkowo ujędrniania i odmładzania skórę. Poprawia koloryt i teksturę skóry oraz redukuje zmarszczki. To nowoczesny zabieg gwarantujący większą kontrolę nad głębokością wnikania w skórę, co pozwala na uzyskanie rewelacyjnych efektów. Zabieg jest bezpieczny oraz skuteczny nawet w najbardziej wrażliwych miejscach. Alma Spadeep jest to skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Jeżeli chcesz się mieć piękną i jędrną skórę to zabieg Alma Spadeep jest dla Ciebie stworzony.