ZABIEGI ODMŁADZAJĄCO-LIFTINGUJĄCE

Zabiegi odmładzająco-liftingujące mają na celu spłycenie zmarszczek i wygładzenie naskórka oraz ochrona przed wolnymi rodnikami.

Revive Body
Exilis

Exilis to system umożliwiający nieinwazyjne modelowanie kszałtu twarzy poprzez rozbijanie tkanki tłuszczowej. Przyspiesza to jej usuwanie z organizmu i działa liftingująco. Zabieg Exilis usuwa nagromadzony tłuszcz i ujędrni skórę . Exilis łączy w sobie terapię ultradźwiękową oraz radiofrekwencję.
Po zabiegu Exilis następuje poprawa elastyczności włókien kolagenowych, rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu. Efektem tego jest naciągnięcie skóry, co powoduje redukcję zmarszczek.

Radiofrekwencja mikroigłowa-Infiniti Revive Body
Radiofrekwencja mikroigłowa-Infiniti

Radiofrekwencja mikroigłowa-Infiniti jest zabiegiem, który stymuluje produkcję kolagenu, co przyczynia się do poprawy jędrności i elastyczności skóry. Mikroigły, używane w trakcie zabiegu, pomagają w skuteczniejszym przenikaniu substancji aktywnych, co z kolei intensyfikuje procesy regeneracyjne.Zabieg ten jest skierowany do osób zauważających oznaki starzenia się skóry, takich jak zmarszczki, utrata jędrności czy zmniejszenie jej elastyczności. Może być również stosowany dla poprawy tekstury skóry, zmniejszenia widoczności porów oraz rozjaśnienia przebarwień.

Revive Body Endermolift
Endermolift

Endermolift to rodzaj zabiegu, służący odmłodzeniu skóry i wymodelowaniu owalu twarzy. Wykonywany on jest techniką masażu podciśnieniowego, za pomocą specjalnej głowicy. Zabieg jest bezinwazyjny. Masaż stosujemy do twarzy, szyi, dekoltu lub biustu. Endermolift to delikatna i naturalna metoda stymulacji wrażliwej skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz biustu. Podczas zabiegu pobudzona zostaje naturalna produkcja elastyny i kolagenu. Już po pierwszym zabiegu, skóra zyskuje elastyczność i sprężystość oraz zdrowy wygląd. Optymalny program terapii powinien obejmować jednak 10-20 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu.
Efektem zabiegów Endermolift jest poprawa jakości skóry i jej napięcia, wygładzenie zmarszczek, redukcja obrzęków i cieni pod oczami oraz poprawa owalu twarzy.

Revive Body Mezoterapia
Mezoterapia

Mezoterapia to miejscowy zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Zabieg mezoterapii z zastosowaniem odpowiedniego koktajlu składników można stosować na twarz, szyję, dekolt, grzbiety dłoni. Stosujemy ją również w terapii wypadania włosów celem poprawy ich kondycji i stymulacji wzrostu. Odżywienie podczas mezoterapii skóry twarzy następuje w wyniku uzupełnienia niedoborów witamin i minerałów. Zabieg ten wspomaga mikrokrążenie i stymuluje komórki do produkcji nowych włókien kolagenowych, dlatego zwiększa się napięcie skóry i jej elastyczności. Zabieg wzmacnia naskórek, dzięki czemu redukuje zasinienia pod oczami. Skóra po zabiegu zostaje wyraźnie odmłodzona.