ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE

Zabiegi upiększające mają na celu zatuszowanie wszelkich niedoskonałości cery. Wyrównanie i ożywienie kolorytu skóry oraz wymodelowanie kształtu twarzy tak, aby podkreślić wszystkie atuty np: regularne rysy, piękne oczy i usta. Do najbardziej popularnych upiększających należą makijaż oraz regulacja z henną. Zabiegi te przynoszą tylko efekt czasowy.
Trwałą zmianą wyglądu skóry oraz rysów twarzy zajmuje się medycyna estetyczna.

Henna Revive Body
HENNA I REGULACJA

Oprawa oczu, jakimi są rzęsy i brwi jest jednym z najważniejszych elementów urody. Ładne rzęsy i brwi mają istotny wpływ dla ogólnego wyglądu twarzy. Regulacji brwi ma na celu skorygowanie ich linii z jednoczesnym dopasowaniem do urody klientki. Brwi powinny być dopasowane do kształtu twarzy, ale także powinny zachować pierwotną linię. Zabieg ten może optycznie zmienić kształt twarzy i bardziej wyeksponować oczy. Henna jest preparatem roślinnym, barwi zarówno brwi, jak i rzęsy. Jej kolor dobierany jest indywidualnie dobierany do urody klientki. Barwnik pozostaje na brwiach przez około 2-3 tygodnie, jest to więc świetna alternatywa dla tuszu.

Revive Body makijaż
MAKIJAŻ

Makijaż jest to kosmetyczne upiększanie twarzy poprzez malowanie, nakładanie szminki czy pudrowanie. Makijaż ma na celu wyeksponować urodę i zamaskować niedoskonałości cery. Dzięki odpowiednim technikom twarz wygląda na idealną i zdrową. Idealnie wykonany makijaż dopasowuje urodę do aktualnie obowiązującej mody oraz kanonu piękna.
Wykonywane u nas makijaże cechują się trwałością oraz dopasowane są do Twojej urody i stylu.

Revive Body
MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna zajmuje się profilaktyką starzenia się skóry oraz rekonstrukcją, mającą przywrócić jej młody wygląd. Medycyna estetyczna umożliwia również pozbycie się niedoskonałości cery. Zabiegi wykonywane są przez wysokiej klasy specjalistów, co gwarantuje pacjentom wysoki poziom bezpieczeństwa oraz uzyskanie bardzo dobrych rezultatów.